План-конспект уроку
у 1 А класі
на тему:
My Body
Тема: My Body
Мета: практична: -повторити та узагальнити вивчений матеріал по темі
-розвиток мовленнєвих
навичок;
освітня: повторити та узагальнити
опис людей;
розвиваюча: розширити та поглибити
знання учнів з теми;
виховна:виховувати почуття
прекрасного.
Обладнання: підручник, малюнки дітей, магнітофон; касети
з піснями та описом друга; комп’ютер;флешка з записом короткого мультфільму,
презентації та малюнком різнокольорового монстрика; таблиці звуків; карточки з
літерами.
Тип уроку: підсумковий урок по темі.
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Привітання
T:Good
morning! Sit down, please.
2. Hello,
song
3. Мовленнєва зарядка
T-Ps; P1-P2-P3…. How are you?
4. T:
What is the subject of our lesson?
P: My Body
5. Оголошення мети
ІІ. Фонетична зарядка
1.Повторення звуків
використовуючи таблиці та показуючи частини
тіла
[f] [i] [ ] finger, fingers, 10 fingers;
[b] [d]
[ ] body
[h] [e] head, neck, leg, legs, 2 legs;
[
] hand, hands, 2 hands;
[a:] arm, arms, 2 arms;
[
:] short;
[n] long;
[ei] tail, a short tail, a long
tail; face, a pretty face;
[ai] eye, eyes, two eyes, blue
eyes, grey eyes, brown eyes;
[
] nose, toe, toes, 10 toes;
[
] mouth;
[
] ear, ears, 2 ears;
[e ] hair, long hair, short hair,
dark hair, fair hair, blond hair.
2.Повторення віршу
використовуючи рухи Repeat after me.
A head
and a neck
An arm
and a leg
Two
ears and a nose
Two
eyes and ten toes
ІІІ. Активізація навичок вживання лексичних одиниць
1.Презентація. Показ
слайдів Look and say what parts of the body you can see
2. Виконайте
розпорядження Touch your…
А) вчителя: T-P; б) робота в парах: P1-P2.
3. Перегляд мультфільму
And now
you will see a cartoon. A pumpkin will tell you about himself
4.Повторний перегляд
мультфільму
Look,
listen and repeat
5. Уявіть, що ви гарбузик. Розкажіть про
себе (1 уч.) Imagine,
that you are a pumpkin. Tell about yourself.
6. Розкажіть про себе
Tell about yourself
А) 2-3 учні; б)
робота в парах Work in pairs
IV. Зарядка (частини тіла) Step 52
V. Розвиток мовленнєвих навичок
1. Повторити цифри,
кольори Let’s review colours and numbers
2. Здогадайся слова.
Вчитель показує жестами, а учні відгадують
Try to
guess the words: big, small, fat, long, short
3.Подивіться на екран
і опишіть різнокольорового монстрика використовуючи відгадані вами слова Look
at the screen and describe a monster using the words you guessed
4. Опишіть малюнки
дітей
Look at
the blackboard and describe the pictures
5. Гра «Відгадай»
Describe
any pupil of our group and we shall try to guess who this is.
Один із учнів описує когось
із групи, а ми відгадаємо хто це.
6. Дайте відповіді на
запитання вчителя
T: Have you got a friend? What is
his/her name?
7. Прослухайте, як дівчинка описує свого
друга Впр.2 стр. 93 і опишіть його
Listen
to the description How the girl describes his friend and describte him
8. Опишіть свого
друга Describe your friend
VI. Зарядка
VII. Розвиток навичок читання, письма
1.Повторення літер Let’s review letters
2. Озвучте літери
Впр. 1 стр. 44 Sound the letters Ex. 1 p.44
3. Читання впр. 2
стр.45 Read the words Ex. 2 p. 45
4. Написання слів та
їх транскрипцій
Write the words and their transcriptions: Box
[boks], six [siks], text [tekst], puppy [p ppi], cat [k t].
VII. Підсумок уроку
1.Що ви навчилися на
уроці? Що вам найбільше сподобалося?
2. Д/з Опишіть батькам свого друга
3. Good-bye
song
Комментариев нет:
Отправить комментарий